چهارچوب ضد سرقت ( اسکلت درب ضد سرقت)

zd sergat1

گروه تولیدی صنعتی درب شمیزی به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان چارچوب فلزی  در ایران اقدام به تولید و فروش چهارچوب ضد سرقت به صورت خام و همچنین فروش یراق آلات درب ضد سرقت جهت همکاران محترم در سراسر کشور نموده است .

چارچوب اسکلت درب ضد سرقت از ورق ۱/۵ میل روغنی و لنگه درب از ورق ۱/۲۵ میل روغنی با شبکه بندی داخل درب از پروفیل و همچنین ورق که دسترسی سارق به داخل را تا حد ممکن محدود میسازد زیر نظر استاد کاران درب شمیزی با ظرافت و کیفیت هر چه بیشتر تولید و عرضه میگردد.

لولاهای به کار رفته در چارچوبهای ضد سرقت همه از نوع نمره۱۸ تراشیده با سوراخ روغن کاری میباشد.

درب شمیزی توان تولید ماهانه ۵۰۰ چارچوب و اسکلت درب ضد سرقت با بالاترین کیفیت و استادارد را دارد.

چارچوب این نوع دربها لاستیک خور میباشند و لاستیک مورد نیاز نیز در این واحد عرضه میگردد.

لذا کلیه علاقه مندان به تولید درب ضد سرقت توسط امکانات خود میتوانند با خرید اسکلت درب ضد سرقت به صورت خام ( جهارجوب درب ضد سرقت به صورت خام) و همچنین تهیه یراق آلات درب ضد سرقت ، اقدام به تولید آن محصول نمایند .

همچنین چهارچوب درب ضد سرقت و کلیه یراق آلات درب ضد سرقت با قیمت مناسب و توجیه اقتصادی عرضه میگردد .

اسکلت درب ضد سرقت به صورت خام و به صورت رنگ پودری الکترواستاتیک قابل عرضه جهت همکاران گرامی میباشد.

در آخر امید است درب شمیزی با توکل بر خدا و با تلاشهای پرسنل فداکار و زحمت کش خود گامی کوچک در صنعت تولید پروفیل و چارچوب فلزی جهت رضایت مندی هر چه بیشتر مصرف کنندگان محترم بردارد.

2 دیدگاه

  • سلام.اینجانب تولیدکننده درب در تهران شهرک صنعتی خاوران هستم.متقاضی خرید چهاچوبهای درب ضد سرقت.لطفا مراحل همکاری بنده جهت آشنایی قیمتها و کیفیت آن را بفرمایید.با تشکر۰۹۳۳۶۴۳۴۰۰۴