درباره درب شمیزی

درب شمیزی با سابقه ای درخشان در زمینه ساخت با کیفیت ترین چارچوب های فلزی در طرح های مختلف با پانج جای لولا و جای قفل و قطعات پشتی خدمتی ارزنده در زمینه دکوراسیون داخلی ساختمان ایفا نموده است.

با توجه به پیشرفت علم و تولید انواع دیوارهای سبک و پیش ساخته توسط متخصصین و مهندسین داخلی و خارجی درب شمیزی هم در این راستا و در جهت بهبود وضعیت چارچوبهای فلزی در دیوارهای جدید اقدام به تولید پروفیل با پهناهای مختلف جهت همسان سازی و زیبایی بصری دیوار و چارچوب فلزی کرده است.

درب شمیزی توان تولید پروفیل و چارچوب فلزی در مقاطع مختلف از مقطع ۸ سانت الی ۳۰ سانت با توجه به پهنای دیوار ( انواع دیوارهای کناف / دیوار گچی یا سیمانی پیش ساخته / انواع دیوار سفالی و… ) را دارد.

چارچوب فلزی تولید درب شمیزی توسط دستگاههای پرس پرک تمام اتوماتیک و از ورق ۲میل و ۱/۵ میل در انواع طرحهای زیبا و لوکس و در پهناهای مختلف انجام میگیرد. همچنین این واحد آماده تولید طرحهای پیشنهادی مشتریان عزیز نیز میباشد.

چارچوب های فلزی اتاقی و سرویسی از ورق ۲ میلیمتری از نوع درجه یک و کلیه زوایا با دستگاه های برش به صورت فارسی و جوشکاری با دستگاه های جوش ترانس و CO2 زیر نظر متخصیصین درب شمیزی  تولید و عرضه می گردد.
با درخواست و تمایل مشتری امکان پانج جای قفل و لولا با قالب مخصوص جهت زیبایی هر چه بیشتر چارچوب ها و نیز امکان پوشش ضد زنگ با کمپروسر جهت آب بندی کردن آهن در مقابل اکسید شدن بر روی چارچوب انجام می گیرد.